Usługi dodatkowe

Sprzedaż płyt kamiennych i kamienia łupanego

Firma Dream Garden zajmuje się sprzedażą płyt kamiennych wykorzystywanych do tworzenia stopni, ścieżek, a także kaskad wodnych. Jak również sprzedażą kamienia łupanego stosowanego do oczek wodnych oraz wypełniania rabat w ogrodzie.

Usługi koparka łańcuchowa

Koparka łańcuchowa idealnie sprawdza się w miejscach niedostępnych dla większości koparek. W trakcie pracy w minimalnym stopniu ingeruje w ogród pozostawiając jedynie wąski rów. Nie niszczy struktury gleby oraz nie zanieczyszcza trawnika w ogrodzie. Oferujemy usługi koparką łańcuchową przydatną przy instalowaniu: systemu odprowadzania wody, drenaży, systemu automatycznego nawadniania, obrzeży, instalacji elektrycznej, światłowodach, linii telefonicznych, oraz wykopach pod fundament ogrodzenia.

Usługi glebogryzarka separacyjna

Glebogryzarka separacyjna jest maszyną o przeciwbieżnych obrotach, separującą glebę od patyków, kamieni, starej darni i innych elementów znajdujących się w gruncie. Po zastosowaniu glebogryzarki teren jest przygotowany pod wykonanie nasadzeń, wysiew trawy lub łąki kwietnej. Oferujemy usługi glebogryzarką separacyjną o szerokości 125cm na niewielkich oraz wielkopowierzchniowych obszarach.

Usługi odśnieżania

Od dziś zimowa aura nie musi kojarzyć się z uciążliwym odśnieżaniem, ponieważ w Dream Garden Olsztyn oferujemy kompleksowe usługi odśnieżania dachów i posesji, terenów prywatnych oraz firm. Zajmujemy się usuwaniem zagrażających zdrowiu i życiu człowieka zwisających sopli lodu i nawis śniegowych, a także zabezpieczamy śliskie powierzchnie użytkowe posypując je solą, piachem bądź żwirem. Firma na życzenie klienta zainstaluje specjalne maty słomiano-foliowe, które chronią przydrożną roślinność oraz zadba o wywóz wraz z załadunkiem zalegającej warstwy śniegu. Posiadamy stosowne ubezpieczenie OC chroniące przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń i wypadków.

Dysponujemy łopatami śnieżnymi, zamiatarkami, odśnieżarką wirnikową oraz ciągnikiem z pługiem. Ciągnik jest zdolny do załadunku śniegu, a dzięki swym niewielkim gabarytom i zwrotności, nadaje się na każdą wielkość obsługiwanego terenu. Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu lub uniknięciu wysokich kar finansowych związanych z regulacjami prawnymi narzucającymi właścicielom posesji obowiązek odśnieżania, skorzystaj z naszych usług.