Tworzenie systemu nawadniania

 

Firma Dream Garden posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu różnych systemów nawadniania. W naszym zakresie jest montaż linii kroplujących, węży zraszających oraz zraszaczy: wahadłowych, obrotowych powierzchniowych jak i wynurzanych. Dla Państwa satysfakcji i kompleksowości systemów nawadniania zajmujemy się również techniką sterowania komputerowego. Podłączenie wszystkich sekcji systemu nawadniania do komputera sterującego pozwala uniezależnić się od konieczności dozorowania urządzeń, pozbyć się trudności związanych z planowaniem urlopu oraz zredukować koszty zużycia wody.

 

Automatyczny system nawadniania w Dream Garden Olsztyn

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy nasz klient ma możliwość regularnego podlewania swojego ogrodu. Podlewanie tradycyjnym wężem bywa męczące. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom wykonując w pełni zautomatyzowane systemy nawadniania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rośliną optymalną ilość wody, jaka jest im potrzebna do optymalnego wzrostu i rozwoju. Dodatkowo dostarczając optymalnych składników pokarmowych powodujemy, że rośliny w Państwa ogrodzie będą odznaczały się szybkim wzrostem, pięknym kwitnieniem i wybarwieniem liści, a trawnik będzie zielony nawet przy długotrwałej suszy. Instalując automatyczny system nawadniania zaoszczędzą Państwa czas i pieniądze. Ograniczymy zużycie wody nawet do 50%. System nawadniania działa niezależnie od Państwa obecności dzięki sterownikom i czujnikom zainstalowanym w ogrodzie, co sprawia, że nawet podczas długotrwałej nieobecności nie musimy się martwić o stan naszego ogrodu. Oferujemy projekt automatycznego nawodnienia, wykonanie oraz konserwację systemu przed zimą.

 

 

Oszczędność wody pitnej?

Przerażają Państwa rachunki za zużycie wody pitnej? Nic bardziej mylnego, zastosowanie specjalnie zaprojektowanego systemu nawadniania pozwoli na redukcję kosztów wykorzystania wody. Podczas zraszania ogrodu za pomocą węża ogrodowego bądź prostych zraszaczy punktowo-powierzchniowych większość wody jest uwalniana do podłoża przedostając się do warstw ziemi niedostępnych dla korzeni roślin, natomiast powierzchnia ogrodu jest nierównomiernie nawodniona. Zamontowanie dostosowanych do indywidualnych potrzeb systemów nawadniania pozwoli na rozsądne gospodarowanie wodą. W celu dodatkowej oszczędności istnieje także możliwość montażu zbiorników magazynujących wodę deszczową, które pozwolą na racjonalne dysponowanie wodą.