Stawy, oczka i sadzawki wodne

 

Odpoczynek i energia może tego właśnie szukacie?

Jeśli tak, to żywioł taki jak woda jest niezbędny w Państwa ogrodzie. Staw jest idealną oazą spokoju, miejscem do życia dla zwierząt i roślin. Stawy pasują do każdej przestrzeni: naturalne, nowoczesne, fantazyjne, śródziemnomorskie, azjatyckie, romantyczne…

„Oczko” na Twoją miarę

Stawy ogrodowe można urządzić w najróżniejszych stylach:

kanciasty zbiornik wodny proponujemy do świetnie komponującego się z nim klasycznie zaprojektowanego ogrodu, harmonizuje się on z nowocześnie zaprojektowanym domem mieszkalnym.

Natomiast naturalna sadzawka z bujną roślinnością brzegową zdecydowanie lepiej pasuje do ogrodu wiejskiej rezydencji.

Zbiornik wodny inspirowany naturą to idealne miejsce emanujące pozytywną energią a jednocześnie oaza przyrody. Oczka wodne bądź małe stawy są zawsze czymś niezwykłym: można się przy nich zatrzymać na chwilę refleksji lub odpocząć zawsze znajdzie się tam coś ciekawego i godnego uwagi: fascynujący, energiczny, żywy świat roślin oraz zwierząt.

 

Zastanawiają się Państwo:

  • jak założyć dobry staw foliowy oraz jakie miejsce wybrać?
  • jaką technikę i sprzęt zastosować podczas tworzenia stawu?
  • jak obsadzić staw roślinnością i jak odpowiednio ją dobrać?
  • jak dobrać oprawę do stawu?

Jeżeli brakuje Państwu czasu na samodzielne wykonanie bądź niezbędnej wiedzy związanej z projektowaniem, doborem roślin, miejsca i sprzętu do zbiornika wodnego inspirowanego – zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.